PKS Sp. z o.o. Grójec, Laskowa 26, 05-600 Grójec | Rozkład ważny od: 22.03.2024 | ||||||||||||||
TEL: Informacja 48 664-20-21 | |||||||||||||||
www.pksgrojec.pl | |||||||||||||||
ODRZYWOŁEK II 728/7/04/63 | |||||||||||||||
ROZKŁAD ODJAZDÓW | Wszystkie stanowiska | ||||||||||||||
Kierunek | Godziny odjazdu | ||||||||||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i więta | |||||||||||||
Biała Rawska pl. Wolnoci | 06:38 | D | 14:38 | D | |||||||||||
przez: RĘBOWOLA II 725/7/05/16 BŁĘDÓW ul. Nowy Rynek 08 |
|||||||||||||||
DĘBNOWOLA | 08:50 | S | 13:50 | D | 18:05 | S | |||||||||
przez: WÓLKA DAŃKOWSKA | |||||||||||||||
DRZEWICA UL. SIKORSKIEGO D.A. | 17:21 | D | |||||||||||||
przez: MOGIELNICA 728/7/28/39 NOWE MIASTO Dworzec |
|||||||||||||||
GOŁOSZE II /03/04 | 15:52 | D | |||||||||||||
przez: GOLIANY 02 BŁĘDÓW ul. Nowy Rynek 08 |
|||||||||||||||
GRÓJEC D.A. UL. LASKOWA | 06:28 | D | 06:35 | S | 06:55 | M | 10:17 | dgm | 13:17 | b | 10:17 | dgm | 13:17 | b | |
06:57 | S | 07:29 | D | 07:33 | S | ||||||||||
07:38 | S | 08:21 | S | 08:52 | D | ||||||||||
09:06 | D | 09:34 | D | 10:17 | dgm | ||||||||||
10:28 | D | 11:00 | S | 11:16 | S | ||||||||||
11:44 | D | 13:17 | b | 14:14 | D | ||||||||||
15:13 | D | 15:46 | D | 16:42 | D | ||||||||||
16:46 | M | 17:02 | D | 17:34 | D | ||||||||||
18:56 | D | ||||||||||||||
KOŃSKIE DA ul. Sportowa | 07:21 | d | 15:51 | pm& | 07:21 | d | 15:51 | pm& | 07:21 | d | 15:51 | pm& | |||
przez: NOWE MIASTO Dworzec DRZEWICA UL. SIKORSKIEGO D.A. |
|||||||||||||||
NOWE MIASTO Ul. TOMASZOWSKA | 10:36 | b | 19:21 | bl& | 20:36 | D | 10:36 | b | 17:21 | Cb | 10:36 | b | 17:21 | Cb | |
przez: BELSK DUŻY ul Nocznickiego T. MOGIELNICA 728/7/28/39 |
19:21 | bl& | 19:21 | bl& | |||||||||||
NOWE MIASTO Ul. TOMASZOWSKA | 06:27 | D | 07:47 | D | 10:07 | D | 11:37 | dm | 14:22 | b | 11:37 | dm | 14:22 | b | |
przez: GOLIANY 02 BŁĘDÓW ul. Nowy Rynek 08 |
11:37 | dm | 14:22 | b | |||||||||||
NOWE MIASTO Ul. TOMASZOWSKA | 04:35 | S | 07:05 | S | 11:05 | S | |||||||||
przez: MOGIELNICA 728/7/28/39 NOWE MIASTO Dworzec |
11:45 | D | 15:35 | D | |||||||||||
Radom Dw. Główny PKP / Poczta | 05:05 | D | 06:45 | D | 09:45 | D | |||||||||
przez: MOGIELNICA 728/7/28/39 NOWE MIASTO Dworzec |
12:45 | D | 14:45 | D | |||||||||||
Warszawa Dw.Zach. PKS | 09:44 | D | 16:44 | SCpm | 07:12 | Cb | 16:44 | SCpm | 07:12 | Cb | 16:44 | SCpm | |||
przez: GRÓJEC D.A. UL. LASKOWA GŁUCHÓW 01/02 |
|||||||||||||||
Warszawa Dw.Zach. PKS | 05:22 | D | 06:11 | D | 07:10 | D | 12:14 | Cb | 13:06 | d | 12:14 | Cb | 13:06 | d | |
przez: GRÓJEC D.A. UL. LASKOWA TARCZYN P.D. UL. WARSZAWSKA |
13:06 | d | 20:16 | pm& | 20:16 | pm& | 20:16 | pm& | |||||||
ZALESIE koło Wilkowa | 08:51 | D | 16:06 | D | 18:21 | S | |||||||||
przez: JADWIGÓW II 725/7/08/13 | |||||||||||||||
OZNACZENIA KURSÓW | |||||||||||||||
& | - kursuje w dniu 1 stycznia | ||||||||||||||
b | - nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień wišt Wielkanocnych i w dniu 25 XII | ||||||||||||||
C | - kursuje w soboty, niedziele i więta | ||||||||||||||
D | - kursuje od poniedziałku do pištku oprócz wišt | ||||||||||||||
d | - nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień wišt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 XII | ||||||||||||||
g | - nie kursuje 24.XII | ||||||||||||||
l | - nie kursuje w dniu 31.XII | ||||||||||||||
M | - kurs. od pn. do pt. w okresie ferii letnich i zimowych oraz szkolnych przerw wištecznych oprócz w. | ||||||||||||||
m | - nie kursuje w dniach 24 i 31.XII i Wielkš Sobotę | ||||||||||||||
p | - nie kursuje w pierwszy dzień wišt Wielkanocnych oraz 25.XII | ||||||||||||||
S | - kursuje w dni nauki szkolnej | ||||||||||||||
Sprzedaż biletów miesięcznych Tarczyn, ul. Warszawska 11, | |||||||||||||||
pierwszy dzień roboczy miesišca i ostatnie 2 dni robocze miesišca w godzinach od 8:00 do 18:00. | |||||||||||||||
Rozkład jazdy dostępny na stronie www.pksgrojec.pl |