PKS Sp. z o.o. Grójec, Laskowa 26, 05-600 Grójec Rozkład ważny od: 04.06.2020
TEL: Informacja 48-664-24-61, 605-490-396
www.pksgrojec.pl
GRÓJEC D.A. UL. LASKOWA
ROZKŁAD ODJAZDÓW
Kierunek Godziny odjazdu
BIAŁOBRZEGI P.D. UL. POŚWIĘTNA 07:00 D 09:15 D
przez BRONISZEW I
BIAŁOBRZEGI P.D. UL. POŚWIĘTNA 15:30 D 16:30 D
przez DŁUGOWOLA 01/02
GOSZCZYN ul. Warszawska 01
BRONISZEW I
BIAŁOBRZEGI P.D. UL. POŚWIĘTNA 06:00 D 08:00 D 12:00 D 13:45 D 14:45 D
przez JASIENIEC II 730/8/08/47
NOWA WIEŚ I 730/8/20/35
NOWA WIEŚ II 730/8/22/33
WARKA DŁUGA /04
WARKA P. DW. UL. WYSOCKIEGO P.
16:30 D
CYCHRY 12:15 S
przez WORÓW 03/04
MACHNATKA
DĘBNOWOLA 08:45 D 13:45 D
przez WÓLKA DAŃKOWSKA
FALĘCIN II 05:30 D 06:40 D 06:45 Cb 11:00 d 12:30 D
przez KROBÓW
OGRODZIENICE
MIĘSY
15:30 d 17:15 D
GOŁOSZE II /03/04 15:45 D
przez GOLIANY
BŁĘDÓW ul. Nowy Rynek 08
GOSZCZYN ul. Warszawska 01 10:15 D 14:45 D
przez LEWICZYN
OLSZEW 02
KAROLEW 06:20 D 10:00 D 16:25 D
przez KONIE II
KOŃSKIE DA ul. Sportowa 07:15 7 15:45 5
przez NOWE MIASTO D. A. Pl. Koś.
DRZEWICA UL. SIKORSKIEGO D.A.
LIPIE 01/02 15:45 S
przez MACHNATKA
Lipie I 07:45 S 17:15 S
przez MACHNATKA
NOWE MIASTO D. A. Pl. Koś. 06:20 D 10:00 D 14:15 D
przez GOLIANY
BŁĘDÓW ul. Nowy Rynek 08
NOWE MIASTO D. A. Pl. Koś. 05:00 D 07:15 D6 10:30 d 11:40 D 12:30 D
przez MOGIELNICA 728/7/28/39 15:30 D 15:45 1-4 17:10 d 19:15 D 20:00 D
SŁOMCZYN "G" 06:45 7G 11:00 7G
WARKA DŁUGA /04 08:00 dC 09:45 d 14:45 dC 17:15 Cd 17:35 D
przez JASIENIEC II 730/8/08/47
NOWA WIEŚ I 730/8/20/35
NOWA WIEŚ II 730/8/22/33
19:30 D
WARKA DŁUGA /04 12:45 D 15:40 D
przez JASIENIEC II 730/8/08/47
NOWY MIEDZECHÓW 01/02
STEFANKÓW I /06/01
FRANCISZKÓW /10/05
BRONISŁAWÓW k/JASIEŃCA /12/07
Warszawa Dw.Zach. PKS 04:00 D 04:30 D 05:00 Cb 05:30 D 05:35 D
przez GŁUCHÓW k\ Grójca
TARCZYN P.D. UL. WARSZAWSKA
MROKÓW
Janki Działkowa 01, 02
06:20 D 06:30 C 06:45 D 07:15 d 08:30 D6
09:00 D 10:00 b 11:00 D 12:00 D6b 13:10 D
14:00 D 15:00 bC 16:00 D 17:00 d 18:30 D
19:15 D6 20:45 D
Warszawa Dw.Zach. PKS 12:20 C
przez TARCZYN P.D. UL. WARSZAWSKA
Warszawa, Bitwy War1920 01 05:00 D 06:00 D 08:00 D 10:30 D 15:00 D
przez GŁUCHÓW k\ Grójca
TARCZYN P.D. UL. WARSZAWSKA
MROKÓW
Janki Działkowa 01, 02
WILKÓW II 725/7/04/17 08:45 D
przez JADWIGÓW II
WILKÓW II 725/7/04/17 16:00 D
przez TRZYLATKÓW
JADWIGÓW II
ZBROSZA DUŻA 13/14 11:00 D 13:50 S
przez JASIENIEC II 730/8/08/47
OZNACZENIA KURSÓW
1-4 - kursuje od poniedziałku do czwartku
5 - kursuje w piątki
6 - kursuje w soboty
7 - kursuje w niedziele
7G - kursuje w niedziele giełdowe
b - nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
C - kursuje w soboty, niedziele i święta
D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
d - nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i
  26 XII
S - kursuje w dni nauki szkolnej
KOLORY
12:00 - kursy pospieszne